System VT 130

Ventiflex® VT-130 to wydajny system wymagający tylko 52 mm warstwy izolacyjnej. Jest łatwy w montażu, dzięki niewielkim wymiarom.


Ventiflex® VT-130


To wydajny system wymagający tylko 52 mm warstwy izolacyjnej. Jest łatwy w montażu, dzięki niewielkim wymiarom.

Instalację Ventiflex® VT-130 rozprowadza się bezpośrednio na podłożu betonowym, jednak zaleca się ułożyć pod kanały wentylacyjne taśmę wygłuszającą grubości 2mm.

Konstrukcja podłogi z ogrzewaniem powierzchni (np. ogrzewanie podłogowe) i systemem VENTIFLEX® VT-130 jest wielowarstwowa. Na podłoże (np. beton) nakładana jest warstwa izolacyjna o grubości od 50 do 60 mm. Parametry kanału owalnego wynoszą 130 x 52 mm. Jastrych, czyli wylewka właściwa ma ok. 60 mm. Całość przykrywana jest górnymi wykładzinami podłogowymi np. kafelkami, panelami lub parkietem.

System wyposażony jest we wszystkie elementy niezbędne do wykonania nawet najbardziej złożonego układu:
• Skrzynki rozprężne, 1 i 2 kanałowe (przelotowe),
• Rozdzielacze, 3 i 5-ciokanałowe, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej dla systemu 130, do montażu na gołej podłodze. Maksymalny przepływ powietrza 150-250 m³/h,
• Kolana i złączki, wykonane z plastiku, wys. maksymalna 52 mm.

Sieć ta jest niezwykle wygodna w montażu. Nie wymaga żadnych dodatkowych uszczelnień i pozwala zmontować układ wentylacyjny w budynku jednorodzinnym w przeciągu 1 -2 dni.

Inteligentna technologia – dyskretna konstrukcja


Ventiflex® VT-130 to wydajny system wymagający tylko 52 mm warstwy izolacyjnej. Łatwy w montażu, dzięki niewielkim wymiarom całkowita wysokość od podłoża to 140 mm. Instalację rozprowadza się bezpośrednio na podłożu betonowym. Opcjonalnie można ułożyć pod kanały wentylacyjne taśmę wygłuszającą 2mm (np. pianka brzegowa stosowana w wylewkach).

Ventiflex system kanałów wentylacyjnych

Konstrukcja podłogi z ogrzewaniem powierzchni (np. ogrzewanie podłogowe ) i systemem VENTIFLEX® VT-130:
Podłoże (np. beton)
Izolacja 50 – 60 mm
Kanał owalny 133 x 52 mm
Jastrych (wylewka właściwa) ok. 60 mm
Górne wykładziny podłogowe (kafelki, panele, parkiet)
Maksymalna długość przewodu 12 m, max 60 m³/h

System wyposażony jest we wszystkie elementy niezbędne do wykonania nawet najbardziej złożonego układu:

– Skrzynki rozprężne, 1 i 2 kanałowe (przelotowe).
– Rozdzielacze, 3 i 5-ściokanałowe, wykonane z blachy stalowej ocynkowanej dla systemu 133, do montażu na gołej podłodze. Maksymalny przepływ powietrza 150-250 m³/h.
– Kolana i złączki, wykonane z plastiku, wys. maksymalna 52 mm:
Sieć ta jest niezwykle wygodna w montażu. Nie wymaga żadnych dodatkowych uszczelnień i pozwala zmontować układ wentylacyjny w budynku jednorodzinnym w przeciągu 1 -2 dni.
BUY NOW
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie