Systemy wentylacji

Wieloletnie doświadczenie naszej firmy w oferowaniu rozwiązań dla domu pozwoliło na opracowanie innowacyjnego systemu wentylacyjnego. Proponowane przez nas instalacje to rozwiązania idealne dla osób chcących mieszkać w jak najbardziej energooszczędnych budynkach.

Aby zapewnić odpowiedni przepływ powietrza w pomieszczeniach warto zainwestować w nowoczesne systemy wentylacji. Zapewniają one stały dostęp do świeżego powietrza niezależnie od pory roku, dnia czy aktualnej pogody. Choć rodzajów instalacji jest wiele, ze swojej strony oferujemy przede wszystkim mechanizm nawiewno – wywiewny. Zastosowany rekuperator odprowadza zużyte powietrze na zewnątrz budynku, a dostarczane świeże jest jednocześnie podgrzewane, co zapewnia oszczędność pieniędzy wydawanych na ogrzewanie pomieszczeń.

Odpowiednie wietrzenie pomieszczeń pozwala między innymi na uniknięcie problemów związanych z pojawianiem się grzybów na ścianie, co jest częstym efektem ubocznym dobrze izolowanych mieszkań. Dzięki niewielkim rozmiarom oraz modułowej budowie montaż systemu wentylacyjnego jest bardzo prosty i może zostać zaimplementowany do wielu rodzajów budynków.

Proponowane przez nas instalacje zostały zabezpieczone przy pomocy mikrosrebra i chronią kanały przed pojawieniem się pleśni i bakterii, co jest częstym problemem tego typu konstrukcji. Prezentowane przez nas instalacje mogą współpracować z gruntowym rurowym wymiennikiem ciepła, którego zadaniem jest wstępne ochładzanie powietrza latem oraz podgrzewanie go zimą.

BUY NOW
Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie